پخش تراکت تضمینی در تهران

09366962520

پخش تراکت در تهران :

شرکت پخش تراکت سون با سابقه 6 ساله در امر تبلیغات محیطی اماده پذیرش سفارشات در کلیه مناطق و محله های تهران می باشد . فعالیت ما در هفت روز هفته و حتی ایام تعطیل نیز می باشد .

تراکت سون راهی مطمئن برای ارتقای کسب و کار شما .

پخش تراکت در تهران تضمینی و با بازدهی بسیار بالا را از ما بخواهید 

برای آشنایی بیشتر با خدمات و مراحل انجام کار شرکت معتبر تراکت سون این نوشته را تا انتها مطالعه نمایید و در صورت داشتن سفارش و یا سوالات بیشتر با ما تماس بگیرید .

پخش تراکت در تهران

نیروهای پخش تراکت سون

ما برای پخش تراکت تهران دارای نیروهای متعهد و با وجدانی هستیم که حتی یک دانه از تراکتهای شما را هدر نمی دهند .

تراکت سون دارای گشت های موتوری در سراسر تهران می باشد تا از سوی نیروهای ما کم کاری مشاهده نگردد . با یکبار اعتماد به ما و بازخورد خوب از روند کار تبدیل به مشتری دائم ما خواهید شد .

اگر به دنبال شرکت تراکت پخش کن در تهران هستید که بتواند با بهترین قیمت و خدمات عالی پخش تراکت در تهران را انجام دهد پیشنهاد می کنیم که حتما با تماس بگیرید . با یک بار اعتماد به ما و مشاهده بازخورد کار تبدیل به مشتری دائم ما خواهید شد .

نیروهای ما کاملا گلچین شده هستند و میدانند که تراکت های شما را به چه نحوی توزیع و نصب نمایند که بالاترین بازدهی را از آنها داشته باشید.

شرکت تراکت سون ارائه دهنده خدمات پخش تراکت در تهران 

مراحل انجام کار

ما برای پخش در استان تهران مراحل زیر را طی خواهیم نمود که توصیه می کنیم حتما آن ها را مطالعه نمایید

 • تماس تلفنی و در خواست از سمت شما و تخمین قیمت ، زمان پخش و تعداد نیروی لازم از سوی کارشناسان ما
 • توافق اولیه و تعیین زمان شروع کار
 • حضور نیروهای ما در محل شما برای دریافت تراکت ها و یا بنرهای تبلیغاتی
 • پخش توسط نیروهای متعهد و آموزش دیده
 • گشت موتوری و پیاده و ارسال گزارش کامل برای شما
 • اتمام کار و ارائه گزارش

لازم به ذکر است که تهیه چسبو ملزومات دیگر برای پخش تراکت و یا بنر های تبلیغاتی بر عهده مشتری می باشد

تعرفه های پخش تراکت تهران

برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تعرفه های پخش آنواع تراکتهایتان حتما با شماره تماس ما که در همین صفحه ذکر شده است تماس حاصل فرمایید

 درب منازل ۱۰۰۰ عدد تراکت A5 = شروع از — تومان
 چسباندن درب منازل ۱۰۰۰ عدد سایز A5 = شروع از — تومان
چسباندن تراکت درب منازل ۱۰۰۰ عدد سایز A4 = شروع از — تومان
قیمت 500 عدد چسباندن و گذاشتن 5۰۰ عدد لای درب  منازل (ترکیبی)  = شروع از — تومان
   پخش به مغازه ها هر ۵۰۰ عدد= شروع از — تومان
تعرفه نصب بر روی دیوار  = شروع از — تومان

پخش جلوی مدارس = شروع از — تومان

   پخش در جای ثابت (مستقیم به افراد داده خواهد شد ) = شروع از ۴ساعت  (—-تومان)   
   پخش در جای ثابت (مستقیم به دست مردم همراه با بیان جملات و توضیحات) = شروع از ۵ساعت  (—-تومان) 

پخش تراکت در یکجا ثابت مستقیم به دست مردم هر 5 ساعت —- هزار تومان

تهیه چسب بر عهده مشتری می باشد

شرکت پخش تراکت در تهران

پخش تراکت در تهران بصورت تضمینی با گشت مداوم موتوری و پیاده در سراسر تهران و مناطقی که مشتریان تقاضا می نمایند . اگر به دنبال شرکتی هستید که با تعهد کاری بالا و صادقانه خواسته های شما را انجام دهد و هزینه های تبلیغات شما را هدر ندهد حتما با ما تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید . ما در تمام مناطق تهران بویژه مناطق پر جمعیت دارای نیروهای تراکت چسبان و تراکت پخش کن ثابت هستیم تا برای درخواست های مشتریان هیچگونه کمبودی را احساس نکنیم . فعالیت ما هفت روزه هفته و بدون تعطیلی ادامه دارد .
دیگر نگران پخش درست و حرفه ای تراکتهای خود نباشید پس از یکبار اعتماد به ما تبدیل به مشتری دائم ما خواهی شد .

چاپ تراکت در تهران

تراکت سون علاوه بر پخش اوراق تبلیغاتی در سراسر تهران و دارا بودن پرسنل درجه یک پخشی و گشتی موتوری و پیاده با همکاری با مراکز چاپ بزرگ و طراحان حرفه ای میتواند تراکت های بسیار زیبا با چاپ عالی را برای شما فراهم نماید برای کسب اطلاعات از قیمت ها و نحوه کار با شماره 09366962520 تماس بگیرید . فرقی نمی کند در چه کسب و کاری باشید و چه سفارشی داشته باشید ما برای شما بهترین ها را طراحی خواهیم نمود و پس از چاپ با کیفیت بالا انها را در هر منطقه و خیابانی که بخواهید پخش خواهیم کرد . سعی ما بر این است که هزینه های اضافی شما را تا حد ممکن کاهش دهیم و با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه تراکت هایی زیبا برای شما بسازیم و سپس توسط نیروهای زبده خود آن ها را به شکل های کوناکون و با راندمان کاری بالا پخش کنیم .

تراکت سون

شرکت معتبر پخش تراکت

پخش تراکت با راندمان و زنگ خور بالا پس از انجام کار را با نیروهای حرفه ای تراکت سون تجربه کنید . برای رشد کسب و کار و افزایش درامدتان در کنارتان هستیم با سابقه فعالیت 5 ساله در کلیه مناطق تهران ، فعالیت ما حتی در روزهای تعطیلی نیز بصورت شبانه روزی ادامه دارد . انجام هرگونه تبلیغات محیطی و تراکتی را به ما بسپارید …

پخش انواع تراکت های تبلیغاتی از جمله پخش تراکت رستوران ها ، مراکز آموزشی ، سالن های زیبایی ، ثبت شرکت ها ، مراکز درمانی ، مراکز ورزشی ، دفاتر املاک ، فروشگاه ها ، دفاتر ترجمه و مشاوره تحصیلی ، فست فود ها ، خدمات منزل ، تعمیرات و … را به ما بسپارید زیرا که ما متخصص پخش تراکت در تهران ویژه کسب و کار شما هستیم . و آنها را باتوجه به شغل شما در مکان هایی قرار خواهیم داد که بالاترین بازخورد را داشه باشند . با گزارش کامل از نحوه کار …

صد در صد تضمینی

ما به شما تضمین صد در صدی خواهیم داد که تمام خواسته های شما را به نحو احسنت انجام خواهیم داد تا رضایت شما کاملا جلب گردد . نیروهای ما تمام سعی خود را برای ارائه هر چه بهتر خدمات خواهند کرد و با تعهد کاری بالای خود بالاترین راندمان و سود اوری را از تراکتهایتان برایتان به ارمغان خواهند اورد . این نیروها را ما پس از سال ها گزینش های متفاوت و الک کردن گرد خود اورده ایم از همین رو است که با اطمینان به کار خود نتیجه پایانی را که برای شما بسیار فراتر از حد تصور خواهد بود تضمین می کنیم .

آسان و بدون دردسر

فقط با یک تماس به ما دسترسی داشته باشید ، ما در سراسر تهران در کنار شما هستیم و به کار خود تسلط کافی داریم

تراکت سون با خدمات درجه یکی که به مشتریان خود ارائه داده است توانسته اعتماد بسیاری از همشهریان را جذب نماید و بصورت هفتگی و یا روزانه سفارشات مداوم مشتریان خود را انجام دهد . ما برای مشتریان دائمی خود تخفیفات خوبی را در نظر گرفته ایم .

تراکت سون نامی است که برای پخش تراکت در تهران در ذهن شما ماندگار خواهد شد زیرا که امتحان خود را بارها پس داده و بهترین ها را برای مشتریان خود میخواهد .

چرا تراکت سون ؟

هدف ما جذب اعتماد و رضایت صد در صدی شماست از همین رو خدمات خود را به گونه ای ارائه خواهیم داد که اطینان و اعتماد شما کاملا جلب گردد در همین راستا نیروهای خود را گلچین کرده ایم و هر نیروی بی مسولیت و کم کار را سریعا از سیستم خود حذف می کنیم تا اعتبار و نام تراکت سون خدشه دار نگردد ما پخش تراکت در تهران را برای تمامی مشاغل و کسب و کارها با بالاترین راندمان و بازخورد انجام می دهیم . و در کنار خدمات درجه اول خود قیمت های فوق العاده ای را نیز ارائه می دهیم .
انتخاب شما افتخار ماست و قدر این اعتماد شما را می دانیم

ما برای تک تک سفارشات مشتریان ارزش بالایی قائل هستیم و سعی داریم در همه فعالیت های خود از بهترین نیروها استفاده کنیم و خدمات ویژه خود را انجام بدهیم .

استخدام در تراکت سون

با توجه به حجم بالای سفارشات ما و نیاز به کارکنان درجه یک و حرفه ای اگر در زمینه پخش تراکت در مناطق مختلف تهران دارای تجربه و یا تبحر هستید با شماره 09366962520 تماس حاصل نمایید و یا اینکه به صفحه استخدام مراجعه نمایید و فرم مربوطه را پر کنید تا با شما تماس بگیریم . این مجموعه به دنبال نیروهای با تعهد کاری بالا و جوان برای پخش تراکت به صورت روزانه و دائمی می باشد تا بتواند خدمات حرفه ای و درجه اولی به تمامی مشتریان خود ارائه بدهد .

سوالات متداول ........

آیا تراکت سون خدمات چاپ تراکت نیز انجام می دهد ؟2020-02-01T07:21:47-01:00

تراکت سون از صفر تا صد عملیات تبلیغات پخش تراکت در تهران در خدمات شما عزیزان می باشد این فعالیت ها شامل طراحی های حرفه ای برای تراکت ، چاپ تراکت در سایزها و طرح های جذاب و پخش سراسری می باشد

چرا باید به پخش تراکت در تهران تراکت سون اعتماد کنیم2020-02-01T07:20:52-01:00

این مجموعه سالهاست مشغول به فعالیت می باشد و به دنبال جذب مشتریان دائمی می باشد برای همین همواره دارای گشت موتوری در مناطق پخش می باشد و از روند انجام کار گزارش کامل برای مشتریان تهیه می نماید و همچنین اینکه مبلغ حق الزحمه را نیز بعد از رضایت مشتریان دریافت می نماید

آیا این مجموعه تراکت پخش کن ثابت نیز دارد2020-02-01T07:20:16-01:00

بله ما دارای نیروهای آموزش دیده زیادی هستیم که می توانند تراکت های شما را به روش های مختلف و کاملا طبق خواسته شما پخش نمایند

آیا تراکت سون در تمام نقاط تهران فعالیت می کند ؟2020-02-01T07:19:31-01:00

بله این مجموعه با استقرار نیروهای خود در تمام مناطق تهران توانایی این را دارد تا بدون هیچ محدودیتی خواسته های مشتریان خود را انجام بدهد

توسط |2020-08-25T18:17:17+00:00ژانویه 1st, 2019|پخش تراکت|5 نظر

در باره نویسنده :

5 نظر

 1. مرکز چاپ تراکت آگوست 28, 2019 در 11:12 ق.ظ- پاسخ دادن

  ممنون از مقاله زیباتون و عالی بود
  مجموعه ما در زمینه چاپ تراکت فعالیت داشته ایم و افتخار همکری رو هم باهاتون داشتیم با جناب ساجدی
  موفق و موید باشید

 2. احمدی سپتامبر 17, 2019 در 6:44 ب.ظ- پاسخ دادن

  با تشکر از خدمات خوب شما
  پخش تراکت های رستوران ما در منطقه پاسداران بر عهده این مجموعه بود که بسیار خوب و با کیفیت بود

 3. کاظمی سپتامبر 30, 2019 در 9:06 ق.ظ- پاسخ دادن

  آیا شما خدمات چاپ تراکت نیز دارید ؟
  و سوال دوم اینکه مناطق غربی هر جا که ما بگوییم پخش می کنید ؟

  • modir2 سپتامبر 30, 2019 در 9:23 ق.ظ- پاسخ دادن

   بله برای اطلاع از خدمات چاپ به این صفحه مراجعه نمایید
   چاپ تراکت سون
   بله در هر کوچه و خیابانی که شما امر بفرمایید پخش تراکت انجام خواهد شد

 4. جوادی سپتامبر 30, 2019 در 7:14 ب.ظ- پاسخ دادن

  تراکت سون از بهترین شرکت های پخش تراکت در تهران هست
  مچکر

ثبت ديدگاه