پخش تراکت ارزان در تهران

شرکت تراکت سون ارائه دهنده خدمات حرفه ای و بدون نقص تراکت پخش کن ارزان تهران . در این مقاله همراه ما باشید تا با خدمات خوب ما به همراه نحوه انجام کار اطلاعات ازم را کسب نمایید . قصد و الویت اول ما جلب رضایت صد در صدی مشتریان عزیز می باشد به همین منطور در تمام سرویس های خود بالاترین کیفیت خود را در کنار قیمت های نازل انجام می دهیم . ممکن شما برای خود از پخش تراکتهایتان انتظاراتی داشته باشید و بخواهید که آن ها را باب میل خود پخش نمایید که در اینصورت تراکت سون با توجه به تعداد نیروهای بالایی که دارد و امکانات خود می تواند تمامی خواسته های شما را بدون کوچکترین محدودیتی انجام بدهد ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که با یکبار همکاری با این مجموعه تبدیل به مشتری دائمی ما خواهید گشت .

چرا شرکت تراکت سون 

برای اینکه ما را برای انجام تبلیغات خود انتخاب کنید دلایل زیادی داریم که برای شما ذکر نماییم در زیر با چند مورد از آن ها به طور مختصر آشنا خواهید شد .

 • استفاده از نیروهای متعهد کاربلد و زرنگ
 • آشنایی با بهترین مکان ها برای پخش تراکت با بالاترین بازدهی
 • پاسخگویی و پشتیبانی قوی برای مشتریان
 • ارائه گزارش کار کامل به صورت تصویری و تلفنی
 • برنامه ریزی دقیق و خوش قولی
 • انجام سریع و بدون اتلاف زمان
 • پخش درست تک تک تراکتها بدون حتی یک عدد دور ریز
 • دارای چندین نیروی گشت موتوی و پیاده برای بازرسی از کارکنان
 • دارای نیروهای متنوع برای انواع پخش از قبیل چسبان ، ثابت و …
 • سابقه طولانی مدت در امر تبلیغات محیطی
 • دریافت وجه و دستمزد در صورت رضایت مشتریان
 • مشتری مداری بسیار عالی
 • انجام کار به صورت حرفه ای و بدون نقص
 • انجام کامل تمامی خواسته های مشتریان
 • فعالیت سراسری در تمام تهران
 • قیمت های بسیار مناسب نسبت به کیفیت بالای کار

پخش تراکت

نیروهای حرفه ای تراکت سون 

نیروهای تیم تراکت پخش کن ارزان سون نیروهایی هستند که ما به واسطه آن ها خدمات خود و کیفیت بالای کاریمان را تضمین می کنیم . از جمله صفت های بارز آن ها می توان به تعهد کاری بسیار بالا ، آشنایی با محدوده های مختلف تهران ، نیروهای زرنگ و فرز ، مودب ، با وجدان ، با تجربه و آموزش دیده اشاره نمود . تمام کارکنان ما آموزش های لازم را دیده اند و می دانند تراکتهای شما را با توجه به موضوع کاری آن چطور پخش نمایند که زنگ خور بیشتری برای شما بدست آورند . جمع آوری این تیم حرفه ای و قوی برای ما سال ها به طول انجامیده است زیرا که ما پس از حذف و اضافه های فراوان و استخدام های متوالی در طی سال ها فعالی خود توانسته ایم این مجموعه قوی را شکل بدهیم .

ما در صورتی که هر گونه کم کاری و یا بی مسئولیتی از نیرویی ببینیم برای حفظ اعتبار و برند خود سریعا طبق قوانین شرکت با وی برخورد خواهیم کرد . با این اوصاف خیالتان از سمت نیروهای ما کاملا آسوده و راحت باشد و تنها به فکر مدیریت کردن مشتریان جدید خود باشید زیرا ک ما کار خود را به نحو احسنت برای شما انجام خواهیم داد .

مناسب همه مشاغل

فرقی نمی کند که زمینه شغلی شما چیست و تراکت های شما در چه سایز  ابعادی و به چه شکلی هستند ما توسط نیروهایی که با تخصص های مختلف داریم می توانیم برای شما به بهترین شکل پخشش نماییم . به جرات میتوان گفت تبلیغات به صورت تراکت یکی از بهترین راه های تبلیغات برای اکثر شغل ها می باشد . چه بسا که برای برخی از شغل ها جز واجبات نیز هست و پایداری آن شغل به تبلیغات تراکتی وابسته باشد . در هر کسب و کاری که هستید این مدل تبلیغات را جدی بگیرید و انجام آن را نیز به یک تیم حرفه ای همچون تراکت پخش کن ارزان سون بسپارید .

هرچه تیراژ تراکت های شما بالاتری باشد ما تخفیف های بهتری را نیز برای شما در نظر خواهیم گرفت و از نیروهای بیشتری نیز برای پخش تراکتهای شما استفاده خواهیم نمود . پس نگران این قبیل موارد نباشید .

قیمت تراکت پخش کن های این مجموعه

در زیر با برخی از تعرفه های ما آشنا خواهید شد که مربوط به اسفند ماه 98 می باشد

درب منازل ۱۰۰۰ عدد تراکت A5 = شروع از ۶۵تومان
چسباندن درب منازل ۱۰۰۰ عدد سایز A5 = شروع از ۷۰ تومان
چسباندن تراکت درب منازل ۱۰۰۰ عدد سایز A4 = شروع از ۷۵ تومان
قیمت ۳۰۰ عدد چسباندن و گذاشتن ۷۰۰ عدد لای درب  منازل (ترکیبی)  = شروع از ۶۵ تومان
پخش به مغازه ها هر ۵۰۰ عدد= شروع از ۶۵ تومان
تعرفه نصب بر روی دیوار  = شروع از ۷۰ تومان
پخش جلوی مدارس = شروع از ۶۵ تومان
   پخش در جای ثابت (مستقیم به افراد داده خواهد شد ) = شروع از ۴ساعت  (۷۰ تومان)
پخش در جای ثابت (مستقیم به دست مردم همراه با بیان جملات و توضیحات) = شروع از ۵ساعت  (۸۵تومان)

 • بخاطر داشته باشید که قیمت های بالا با حفظ بالاترین کیفیت و به صورت تضمینی می باشد
 • قیمت های درج شده تعرفه های تمام شده ما هست و همچون برخی از شرکت ها از شما به بهانه های مختلف هزینه های اضافی دریافت نخواهد گردید

شیوه های پخش

تراکت سون میتواند به هر شیوه ای که شما می خواهید تراکتهای شما را پخش نماید برخی از متداول ترین شیوه های پخش را در زیر مشاهده می نمایید

پخش تراکت در سوپر مارکت ها

پخش تراکت به صورت نیروی ثابت

پخش تراکت به صورت ثابت به همراه توضیحات

پخش تراکت

پخش تراکت درب منازل
پخش تراکت شیشه برف کن خودروها
پخش در مغازه و فروشگاه ها
پخش در نمایشگاه های تخصصی و عمومی
پخش و نصب تراکت در مکان های پر رفت و آمد

چاپ تراکت 

ما علاوه بر پخش خدمات چاپ تراکت نیز ارائه میدهیم که برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه آن می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید .

{{ چاپ تراکت در تهران | چاپ سون | طراحی تراکت | چاپ تراکت تیراژ بالا }}

خدمات چاپ تراکت در تهران سون بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه و در کمترین زمان می باشد که حتما به شما توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی با این مجموعه تماس بگیرید تا به طور کامل شما را راهنمایی نماییم

گزارش کار پخش 

فعالیت ما به گونه ای خواهد بود که اگر خود شما نیز به بازرسی محدوده ای که قرار بود پخش تراکت در آن انجام شود بپردازید مشاهده خواهید نمود که فعالیت ما به نحو احسنت و بدون نقص انجام شده است ، هرچند که نیازی به حضور شما نیست زیرا که ما از طریق شبکه های اجتماعی از مرحله به مرحله کار برای شما تصاویر ارسال خواهیم کرد و شما را در جریان کار قرار خواهیم داد تا خیالتان آسوده تر باشد . اینکار توسط نیروهای گشتی ما که به مناطق مختلف سر میزنند انجام خواهد شد . نیروهای گشتی ما که شامل نیروهای پیاده و موتوری هستند با دقت فراوان عملکرد نیروها را بررسی می کنند و به ما گزارش می دهند تا بدون ذره ای سستی و اهمال کار پخش تراکت شما با بالاترین کیفیت انجام بشود

دیگر صفحات مهم : 

پخش تراکت در تهران | پخش تراکت | شرکت پخش تراکت در تهران

شرکت معتبر پخش تراکت در شرق تهران

شماره تماس شرکت تراکت پخش کن ارزان تهران : 09366962520