پخش تراکت در فدک

پخش تراکت تبلیغاتی در منطقه فدک با بالاترین راندمان و بازدهی برای شما همشهریان عزیز با بهترین قیمت ها توسط شرکت معتبر و به نام تراکت سون انجام خواهد شد . ما تراکت های شما را در پخش تراکت فدک در مکان هایی نصب خواهیم کرد که بیشترین بازدید را داشته باشند . محدوده فدک تهران به دلیل سکونت قشر با درامد متوسط رو به بالا جز مناطقی است که برای تبلیغت تراکتی بسیار مناسب و به صرفه می باشد . نیروهای ما به تمام کوچه ها و خیابان های این محدوده پر جمعیت مسلط هستند و به نحو احسنت وظایف خویش را طبق خواسته شما انجام خواهند داد .

پخش تراکت در تهران

ما علاوه بر پخش تراکت در فدک در کلیه مناطق تهران از شرق تا غرب و شمال تا جنوب تهران نیز خدمات پخش و چاپ تراکت با ارزان ترین قیمت ها و با بالاترین کیفیت انجام می دهیم . هدف ما ارائه خدمات به گونه ای است که مشتریان از انجام کار رضایت صد در صد داشته باشند و دوباره برای انجام تبلیغات محیطی خود به ما مراجعه نمایند . برای همین همواره بهترین نیروها را به استخدام خود در می اوریم تا بتوانیم به بهرتین شکل جوابگوی نیاز های مشتریان خود باشیم و انها را به مشتریان دائمی و همیشگی تبدیل نماییم

ما دارای نیروهای گشتی بسیار خوبی هستیم که روند انجام تبلیغات را مدیریت نمایند و در صورت مشاهده هر گونه کوتاهی و یا نقص به نیروهای پخش تذکر بدهند همچنین این نیروها از روند انجام کار نیز گزارش تصویری تهیه می کنند و برای مشتریان می فرستند تا خیال آن ها از پخش درست تراکتها اسوده گردد .