پخش تراکت شرکت ها در تهران

پخش تراکت شرکت های بزرگ و کوچک را ما سال هاست که با نیروهای حرفه ای و مجرب خود انجام می دهیم . ما برای پخش تراکت های شرکت ها در تهران از بهترین نیروها به همراه نیروهای گشتی موتوری ویژه استفاده می نماییم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه بدهیم . تراکت سون دارای سابقه طولانی مدت در امر توزیع تراکتهای تبلیغاتی در سراسر تهران می باشد و تا کنون نیز توانسته مشتران ثابت بسیاری را جذب خود نماید .

با خیال اسوده تراکت های تبلیغاتی شرکت خود را به مجموعه حرفه ای ما بسپارید و منتظر بالاترین نتیجه از ان ها باشید . ما به هر صورتی که شما تمایل داشته باشید و بخواهید تراکتهایتان را پخش خواهیم کرد .

قیمت های مناسب

قیمت هایی که ما به شما پیشنهاد می دهیم بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود زیرا که ما بالاترین کیفیت را برای شما انجام می دهیم و حت یک عدد از تراکتهای شما را هدر نخواهیم داد و تمام ان ها را در بهترین نقاط برای بازدید و اثربخشی بیشتری نصب و پخش خواهیم نمود . تمامی نیروهای ما کاملا به وظایف خود توجیح هستند و می دانند که در چه مکان هایی با توجه به شغل مربوط نصب و پخش نمایند که بازخورد بیشتری داشته باشد کافیست فقط یکبار با ما همکاری نمایید تا متوجه گفته های ما بشوید . پس از انجام کار گزارش کار به صورت کامل برای شما ارسال خواهد شد و حتی اگر خود شما نیز به مسیری که پخش در ان صورت گرفته سر بزنید مشاهده خواهید نمود که انجام کار چقدر حرفه ای انجام شده است  .

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت قیمت ها و هزینه های پخش تراکت شرکت ها با شماره 09366962520 تماس بگیرید تا به طور کامل شما را راهنمایی نماییم

پخش تراکت به صورت هفت روزه هفته و بدون تطیلی و در سراسر تهران انجام پذیر است کاملا طبق خواسته شما

رضایت شما الویت اول کاری تراکت سون می باشد